FRISSÍTÉS: Péntek, 16. 34 Siófok: hat játékos is máshol folytatja

3. • BFC Siófok labdarúgó futball foci klub
  4. NB II: ETO FC–BFC Siófok - NSO

Elhunyt a siófoki labdarúgás legendája, Olajos Sándor | M4 Sport

www bfc siofok hu magyar

Cserék: Winter Dániel, Krnács Richárd, Gránicz Patrik, Szabó Péter, Fazekas Lóránt, Hodonicki Márk, Varga Szabolcs, Puskás Gábor Sándor. Vezetőedző: Schindler Szabolcs Gólszerzők: Lukács Raymond Barna (11. perc), Horváth Péter (16. perc), Deutsch Bence (39. perc), Máris Dominik (51. perc). Sárga lapok: Deutsch Bence (10. perc), Bora György (34. perc), Farkas Márk (66. perc), Polányi Gábor (70. perc), Király Patrik (71. perc), Fazekas Lóránt (78. perc), Kiss Balázs (83. perc). A mérkőzés első helyzete a lila-fehérek előtt adódott: a 10. percben Máris Dominik lőhetett 11 méterről, a labda azonban az egyik hazai védő kezén változtatott irányt, a játékvezető a büntetőpontra mutatott. A tizenegyeshez Lukács Raymond állt oda, aki nagy magabiztossággal értékesítette a lehetőséget (0-1). A sárga színű mezben játszó Siófok nem sokáig volt hátrányban: a 16. percben egy beadást követően alakult ki kavarodás a csabai kapu előtt, majd a kipattanó labdát Horváth Péter fejelte a kapuba (1-1). A középkezdést követően a csabaiak jutottak helyzethez, Nagy Sándor próbálkozott egy távoli lövéssel ismét megszerezni csapatának a vezetést, Szmola Bálint azonban védett.

Főoldal - Építőpont Siófok Építőanyag Kereskedés

H. Csapat M. Lejátszott mérkőzések száma Gy. Győzelmek száma D. Döntetlenek száma V. Vereségek száma LG. Lőtt gólok száma KG. Kapott gólok száma GK. Gólkülönbség P. Pontszám BR. * Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma Megjegyzés Következő ellenfél Forma 1 DVSC 8 5 2 17 6 11 10. 1 GY D V GYIRMÓT FC GYŐR 14 7 16 10. 9 3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 0 10. 6 SZOLNOKI MÁV FC 10 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 13 12. 3 SZOMBATHELYI HALADÁS 12 9. 6 PMFC 9 11. 8 FC AJKA 18 11. 1 BUDAÖRS 8. 9 DOROGI FC -2 12. 1 SOROKSÁR SC -1 13. 3 BFC SIÓFOK -4 8. 5 VASAS FC WKW ETO FC GYŐR 15 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA -5 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 11. 6 SZENTLŐRINC -8 9. 5 DEAC 7. 4 19 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC -7 10. 5 20 AQVITAL FC CSÁKVÁR -10 10. 3 * Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.

• Www bfc siofok hu http

A labdarúgó NB II 29. fordulójában a forduló előtt kilencedik helyen álló ETO FC a hatodik BFC Siófokot látta vendégül. A kilencven perc során egyik csapat sem tudta bevenni a másik kapuját, így a találkozó 0–0-s eredménnyel zárult. A zöld mezes győriek nem tudták megakadályozni a Siófok újabb pontszerzését (Fotó: Nagy Gábor / Kisalföld) LABDARÚGÓ NB II 29. FORDULÓ ETO FC–BFC SIÓFOK 0 – 0 Győr, ETO Park, 400 néző. Vezette: Nagy Róbert (Huszár Balázs, Punyi Gyula) ETO FC: Fadgyas – Kovács K., Bagi, Csonka, Kiss M. – Óvári, Tuboly (Szimcso, 64. ), Toma, Vitális – Farkas B. (Priskin, 64. ), Bacsa (Berki, 81. ). Vezetőedző: Klausz László SIÓFOK: Hutvágner – Polényi G. (Elek B. 42. ), Jagodics B., Varjas Z., Varga B. – Szakály A. (Nikházi, 70. ), Krausz – Balogh B. (Medgyesi M., 85. ), Eördögh, Kiss B. – Horváth P. (Deutsch, 85. Vezetőedző: Domján Attila MESTERMÉRLEG Klausz László: – Ezúttal elmaradt a gólzápor. Mindkét játékrész elején álmosan játszott a társaság, de voltak helyzeteink, csak a győzelemhez szükséges gól hiányzott.

NB II: ETO FC–BFC Siófok - NSO

A 61. percben a hazaiak veszélyeztettek: Varjas Zoltán távoli lövése kellemetlenül pattant meg Czinanó előtt, de a kapus az utolsó pillanatban bravúros mozdulattal védeni tudott. A 63. percben ismét lehetőséghez jutott a Békéscsaba: Király adta be a szögletet, amelyet Sipos Gábor fejelt a siófoki kapu irányába, Szmola azonban jól helyezkedett és megfogta a labdát. A 67. percben veszélyes helyről végzett el szabadrúgást a házigazda: Deutsch lövése csabai védőt talált, a lepattanóra Cipf Dominik érkezett először, aki ellőtte Czinanó mellett a labdát, de Király az utolsó pillanatban tisztázott a gólvonalról. A 84. percben a csereként beálló Gránicz Patrik játszotta magát üresre a tizenhatoson belül, lövésében azonban nem maradt már erő, védett a hazaiak kapusa. A Siófok a 88. percben megnyerhette volna a mérkőzést, Szakály Dénes visszagurítása után Cipf tekerésénél nagyot kellett a csabai hálóőrnek nyújtóznia. A találkozó végül 2-2-es végeredménnyel zárult, így a siófokiak továbbra is csak egy vereséggel állnak a középmezőnyben és már öt meccse veretlenek a pontvadászatban.

30. perc: Az első helyzet! Szakály jobb oldali szöglete után Varjas fejelt 8 méterről, Hegedűsnek a bal alsóból kellett kitolnia a labdát! Küzdelemből nem volt hiány (Fotó: Nagy Balázs/Új Néplap) Mindkét fél próbálkozik támadásépítéssel, de egyúttal óvatosak is, látszik, fő a biztonság. Emiatt nem is láthattunk eddig helyzetet, kapura lövést. Bár a csapatok igyekeznek megbontani a széleket, ez egyelőre nem sikerül. Nagyjából 200 néző tekinti meg a mérkőzést. Az első negyedóra nem hozott helyzetet. 1. perc: Kezdődik a mérkőzés, a vendégek indítják útjára a labdát! Már érkeznek a csapatok, a Szolnok tiszta kék, míg a Siófok fehér szerelésben játszik majd. A szolnoki bemelegítés pillanatai (Fotó: Nagy Balázs/Új Néplap) ELŐZMÉNYEK Ősszel a felek Balaton-parti összecsapásán a Siófok 3–2-re nyert, hiába állt fel a Szolnok kétgólos hátrányból. A vasárnapi mérkőzésén a MÁV elég foghíjasan állt ki, betegség miatt hiányzott Papp Szilárd, Szabó Alex, Tisza Kálmán, Tömösvári Bálint és Tóth Bence is.

Az alábbi mérkőzések lesznek kiemeltek: Szombathelyi Haladás, DVSC, Vasas FC, Kaposvári Rákóczi, WKW ETO FC Győr, PMFC) Felnőtt: 1600 Ft Nyugdíjas és diák: 800 Ft Vendég: 1600 Ft Bérletáraink: Felnőtt: 12000 Ft Diák és nyugdíjas: 5000 Ft B-közép: 5000 Ft Őszi felnőtt bérlet: 10000 Ft Őszi nyugdíjas és diák: 4000 Ft A bérlettel a hazai bajnoki találkozók mellett az összes hazai kupa és barátságos mérkőzést is megtekinthetik a tulajdonosok. A bérleteket munkanapokon 9-től 15 óráig a Révész Géza utcai stadion titkárságán lehet megvásárolni. S. O. S Csapatunknak segítség kell a 2022/23-as idényre. Befektetőket keresünk a világ minden részéről. Our team needs help for the 2022 season. We are looking for investors from all over the world. 2020/2021 szezon végeredménye Hely. Csapat M Gy D V G+ G– Gk P Feljutás vagy kiesés 1. Debreceni VSC 38 24 8 6 89 40 +49 80 feljutó az NB I-be 2. Gyirmót 60 31 +29 78 3. Vasas 23 9 65 35 +30 4. Pécsi Mecsek FC 17 13 51 33 +18 64 5. Ajka 19 5 14 47 62 6. Budaörs 18 15 59 +3 7.