Adja meg a nevét és az e-mail címét és elküldjük Önnek a nap legfontosabb híreit.

1. PUSKÁS AKADÉMIA FC - ÚJPEST FC 2 - 1 - MLSZ adatbank
  2. Vasútállomás
  3. Önkormányzat
  4. NB I: újpesti siker a Puskás Akadémia ellen - NSO

PUSKÁS AKADÉMIA FC - ÚJPEST FC 2 - 1 - MLSZ adatbank

2022. 03. 05 18:52 Frissítve: 2022. 05 21:22 Folytatta remek sorozatát az Újpest, folytatta rossz sorozatát a Puskás Akadémia a labdarúgó NB I-ben. A lila-fehérek a 23. fordulóban hazai pályán 2–1-re nyertek a felcsútiak ellen, így elkerültek a kieső helyekről, és felugrottak a kilencedik pozícióba. ÉLŐ SZÖVEGES TUDÓSÍTÁS ITT! LABDARÚGÓ NB I 23. FORDULÓ Újpest–Puskás Akadémia 2 –1 (Zivzivadze 32., Pauljevics 72., ill. Favorov 26. ) Budapest, Szusza Ferenc Stadion, 2512 néző. Vezette: Bognár T. AZ ÁLLÁS 1. Ferencvárosi TC 22 13 4 5 37–18 +19 43 2. Puskás Akadémia 23 12 5 6 31–25 +6 41 3. Kisvárda 22 11 8 3 37–22 +15 41 4. Paksi FC 23 10 4 9 60–46 +14 34 5. Zalaegerszegi TE 22 8 6 8 31–39 –8 30 6. Mol Fehérvár 22 8 5 9 28–29 –1 29 7. Budapest Honvéd 23 8 4 11 39–39 0 28 8. Debreceni VSC 23 7 7 9 38–38 0 28 9. Újpest FC 23 7 6 10 31–35 –4 27 10. Mezőkövesd 23 7 6 10 26–38 –12 27 11. Gyirmót FC Győr 23 6 7 10 24–33 –9 25 12. MTK Budapest 23 5 6 12 17–37 –20 21 2022. 04. 05 11:03:12 Labdarúgó NB I THURY GÁBOR Átok ült a magyar futballistákon a tizenegyeseknél, el is úszott a továbbjutás a "farkasok" ellen 1972-ben.

Folytatta remek sorozatát az Újpest, folytatta rossz sorozatát a Puskás Akadémia a labdarúgó NB I-ben. A lila-fehérek a 23. fordulóban hazai pályán 2–1-re nyertek a felcsútiak ellen, így elkerültek a kieső helyekről, és felugrottak a nyolcadik pozícióba. LABDARÚGÓ NB I 23. FORDULÓ Újpest–Puskás Akadémia 2 –1 (Zivzivadze 32., Pauljevics 72., ill. Favorov 26. ) Budapest, Szusza Ferenc Stadion, 2512 néző. Vezette: Bognár T. ÉLŐ SZÖVEGES TUDÓSÍTÁS ITT! Nagy visszatérés? Ezzel a gondolattal állhatott a gólvonal elé Tóth Balázs, a Puskás Akadémia tehetséges kapusa. A felcsútiak reménysége a válogatott keretbe is bekerült, de egy sérülés miatt kényszerpihenő következett, s az őt helyettesítő Markek Tamás pedig olyan jól teljesített, hogy nem is tudott visszakerülni tavaly október óta a kezdőcsapatba. Most viszont fordult a kocka, mert Markek Tamás megbetegedett, így Tóth Balázs újra bajnoki mérkőzésen védhetett, és Lirim Kastrati azonnal tesztelte is, milyen formában van – az újpesti fedezet életerős lövését követően szép mozdulattal védett a kapus.

Ez az Újpest most jól néz ki, és talán nem tudják a Baselt kiejteni, de azt gondoljuk, hogy idén nem kell majd aggódni a kiesés miatt. Előző 5 meccs eredménye 2021. 03. 06. OTP Bank Liga puskás akadémia 2:1 újpest OTP Bank Liga 2021. 02. 24. Magyar Kupa 1:2 Magyar Kupa 2021. 01. 16. Barátságos Mérkőzés 5:0 Barátságos Mérkőzés 2020. 12. 11. OTP Bank Liga 2020. 08. 30. OTP Bank Liga 3:2 Üdvözlő bónusz: 35, 000Ft Puskás Akadémia Hornyák Zsolt együttesénél a gondok nem kicsik. Egy olyan csapat ejtette ki őket, akiknek értéke feleannyi, mint a PAFC-nak, valamint a költségvetés is töredéke annak, ami jut egy szezonra Felcsúton. Ez a pályán nem látszott, az első meccset 3-0-ra veszítették el, aztán hazai pályán sem sikerült javítani, 0-2 lett a vége. Ennek oka az is lehet, hogy a csapat nincs megfelelően összeszokva, érkeztek és távoztak is a csapattól/csapathoz. Például Libor Kozák, aki megjárta anno a Premier League-et is, és nagy dérrel-durral jelentették be az érkezését. Egyelőre még nem látjuk, hogy miért, de mi is tudjuk, hogy a támadó magyar szinten kiemelkedő képességekkel rendelkezik.

Vasútállomás

Évad Szervező Liga Forduló Tovább

Következik sorrendben a Debrecen, a… Sztanyiszlav Csercseszovnak a bajnoki cím a legfontosabb Kétgólos előnyről majdnem kikapott a Fradi Felcsúton A Fradinak kétgólos előny sem volt elég Felcsúton Egy piros gyanús eset a Puskás Akadémia-Ferencváros mérkőzésen - Szavazás 22. 03 18:41 Az OTP Bank Liga 26. fordulójában a Puskás Akadémia-Ferencváros összecsapás 27. percében a menteni igyekvő Nagy Zsolt nagyon csúnyán megrúgta az FTC argentin légiósának, Carlos Auzquinak a fejét. Egy piros gyanús eset a Puskás Akadémia-Ferencváros mérkőzésen - Szavazás Csercseszov: A futball már csak egy ilyen sport Egy piros gyanús eset a Puskás Akadémia-Ferencváros mérkőzésen - Szavazás Az utolsó esélyben bízik a Puskás Akadémia a Fradi ellen 22. 03 09:05 Első a második ellen: csúcsrangadó a labdarúgó NB I 26. fordulójában. Úgy is fogalmazhatunk, ez a Puskás Akadémia utolsó esélye, ha ugyanis a felcsúti csapat nem győzi le ma kora este, akkor aligha fogja be a Ferencvárost, a listavezető… Az utolsó esélyben bízik a Puskás Akadémia a Fradi ellen A Szörny gólt lőtt, Samy Mmaee hisztizett, kétgólos hátrányból állt föl a Puskás a Fradi ellen!

Nego: A harmadik kisvárdai gólnál kerek szemekkel néztünk egymásra Tegnap 13:01 A labdarúgó NB I 26. fordulóját követő visszatekintőnkben fókuszban a Mol Fehérvár Kisvárda elleni fordítása, a ZTE kapusának, Demjén Patriknak a kapott gól nélküli sorozata, de szó lesz a Puskás Akadémia Ferencváros elleni pontszerzéséről és… Nego: A harmadik kisvárdai gólnál kerek szemekkel néztünk egymásra Csercseszov: "A válogatott szünetet követő első bajnokik gyakran nehezek, három sérültünk is volt" – a Fradi-edző találkozott a szurkolókkal Háromgólos hátrányból támadt fel a Fehérvár 22. 04. 04 16:40 Nagyon sokat veszíthetett a labdarúgó NB I. hétvégi fordulójában a Gyirmót és az MTK. Háromgólos hátrányból támadt fel a Fehérvár NB I: példa nélküli lenne a felcsútiak fordítása az FTC-vel szemben Sztanyiszlav Csercseszovnak a bajnoki cím a legfontosabb 22. 03 18:59 – Hét forduló van hátra a labdarúgó-NB I-ből, s ha öt meccset megnyer a Ferencváros, akkor bajnok. A Fradi előnye jelenleg hét pont a második Puskás Akadémiához képest, amellyel vasárnap este 2-2-t játszott Felcsúton.

Önkormányzat

1. Puskás Akadémia hírek - Hírstart
  2. Erdély.ma | A mosogatógép bekötésének lépései (X)

NB I: újpesti siker a Puskás Akadémia ellen - NSO

Most viszont az Újpest volt a jobb, mindkét találkozót megnyerték, és igazából a futballal sem volt probléma, helyenként tetszetősen játszottak a törpeállam csapata ellen. Oenning megtalálta a csapatát, alig érkezett új játékos: Abdoulaye Diaby a belga Lokerentől jött, és két meccs alapján azt mondhatjuk, hogy megérte őt megszerezni. Sztefan Jevtoszkiról sokat egyelőre nem tudunk, a Vaduz elleni visszavágón egy perc jutott neki. Korábbi csapatában viszont kulcsember volt a 23 éves középpályás, 27 bajnokin 4 gólt szerzett. A harmadik érkező az NB1 szerelmeseinek ismerős lesz, ő Fernando Viana, aki a Kisvárdában keserítette meg a védők dolgát. Viszont csatár-ügyileg most jól néz ki az Újpest, Junior Tallo és Giorgi Beridze láthatóan jól megférnek egymás mellett és jól ki is egészítik egymást. A két EKL meccs mellett hat barátságos mérkőzést játszottak, egyedül a Dunaszerdahely ellen kaptak ki 2-1-re. A Voluntarit és a III. Kerületet megverték, valamint ikszeltek a Cluj-zsal, a St. Pöltennel és a Diósgyőrrel.

De pont az Újpest ellen? Nem gondolnánk, hogy ANNYIRA erős lenne az Újpest, de jelenleg számomra nagyon tetszetős futballt játszanak. A védelmet stabilizálták, a 3-5-2-es rendszer bejött, elől pedig Beridze és Tallo egymásra találtak. Tavaly két meccset játszottak Felcsúton, egyet pedig a fővárosban, az Újpestnek "sikerült" nyeretlenül lehoznia a bajnokikat. Mindhárom alkalommal a Puskás Akadémia győzött, aztán a Magyar Kupában azért egyszer megverték Hornyákékat. Az biztos, hogy a vendégek nagyon bizonyítani akarnak majd, az Újpest miatt viszont azért aggódunk, mert csütörtökön az Európa Konferencia-ligában kell pályára lépniük. Épp ezért a meccs kimenetelére nem akarunk tippelni, inkább a gólok felé húz a szívünk. Az elmúlt meccseiket nézve számíthatunk arra, hogy mindkét csapat hálóba talál, de ha nem látjuk a korábbi eredményeiket, akkor is erre tippelnénk, dacára annak, hogy az RFS ellen mindent kihagytak. A másik pedig a gólszám lenne, ritka, amikor nem 2, 5 gól felett végeznek, erre utoljára 2019. februárjában került sor, azóta pedig lejátszottak kilenc meccset… Egy mondatban összefoglalva: A szívünk mélyén inkább az Újpest sikerére számítunk, de ezt most ezúttal kihagynánk, a gólokban viszont reménykedünk, 2, 5 feletti gólszámot várunk és azt, hogy mindkét fél kapuba találjon.

A magyar bajnokság 12. fordulójában a kiesés ellen menekülő Újpest az utóbbi időben remek formában lévő Puskás Akadémiához látogatott. Az első félidőben a fővárosi csapat jobban játszott, de félidő végén Baluta és Kozák megszerezhette volna a vezetést a hazaiaknak. Az Újpest kapusa, Banai azonban kétszer óriási bravúrral védte a felcsúti játékosok lövéseit. A második félidő elején Baluta megszerezte a vezetést a felcsúti csapatnak. A félidő végén Kozák tizenegyesével már két gól volt a felcsúti csapat előnye. Az Újpest a hosszabbításban Beridze révén tizenegyesből szépített, de az eredmény már nem változott: nyert a Puskás Akadémia, és vezeti a bajnokságot. Az idei bajnokságban a nehéz helyzetben lévő Újpest még nem tudott győzni idegenben. A fővárosi klub mérlege 3 döntetlen és két vereség. A vendégek, bár utolsó helyen állnak a tabellán, legutóbbi három fordulóban nem kaptak ki. A Puskás Akadémia az előző négy bajnoki meccsét megnyerte, előtte döntetlent játszott, így jó formában várták a kiesés ellen küzdő Újpestet a Pancho Arénában.